BezpiecznaCiaza112023

gdzie rodzić

13 lata 1 miesiąc temu #89514 przez Mirella
Gratuluję maluszka i fajnego terminu porodu, nie ma to jak wiosna :D Jakbyś jeszcze napisała z jakiego miasta jesteś to by było łatwiej Ci odpowiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89615 przez bewipo
Stawiam, że o poznań chodzi :) Najlepiej zadzwoń tam i ci udzielą szczegółowych informacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89657 przez Mirella
Szpital św. Rodziny jest i Warszawie :D robimy zakłady?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89736 przez aska27
Hihi no jeśli chodzi o szpital w Poznaniu to podobno jest tam ok, opieka super... w kazym razie czy o tym szpitalu mowa czy o innim.. dużo informacji nikusia73x znajdziesz tutaj:

www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90172 przez sunaja21
w sw rodzinie porod rodzinny kosztuje 300zl ja rodzilam na raszei i polecam!!!!!!!!!!!!! koszt 50zl i trzeba miec tylko pampersy i chusteczki dla dzidzi ciuszki daja ale ja i tak ubieralam w swoje!jest wszystko po mega remoncie i jest klasa!i przedewszystkim polozne super!mam kilka kolezanek ktore rodzily w sw rodzinie i tez polecaja!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90409 przez aska27
sunaja21 bardzo bym chciała urodzić w szpitalu raszei,ale słyszałam,ze jakos ciezko z przyjęciem do tego szpitala. Zastanawiałam się tez nad położną.. miałas wynajętą? Zastanaiwam się też nad tym czy warto szukać położnej,a jeśli tak.. to kiedy i w ogóle jak to wygląda?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90463 przez sunaja21
tzn ja akurat chodze do gina ktory tam pracuje wiec z przyjeciem nie bylo problemu zreszta mialam problemy wiec lerzalam tam kilka razy w ciazy!jesli chodzi o wynajecie poloznej to tez o tym myslalam ale stwierdzialam ze szkoda kasy - polozne sa mega fajne i naprawde jest ok sa z toba i mowia co masz robic :)i przy kolejnej ciazy tez bym jej nie wynajela- to wszystko wbrew pozorom szybko idzie :DDDD
ale bylo mnostwo kobiet ktore nie mialy zadnej "wtyki" i dostawaly sie bez problemu to kwetia ile osob w danej chwili rodzi i czy sale sa wolne jesli tak to nie ma problemu z przyjeciem!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90466 przez aska27
troszkę się boję.. to takie ryzyko, nadchodzi ten czas,a Ty nie wiesz cyz Cię przyjmą. Rzeczywiście lepiej jest chodzić do lekarza, który pracuje w danym szpitalu.. niestety lekarz,który prowadzi moją ciążę nie pracuje ani w sw. Rodznie ,ani w Raszei, dlatego też pomyslałam o położnej. chociaż ostatnio słyszałam o zdarzeniu, gdzie położna była wynajęta,a i tak nie przyjęto kobiety do szpitala( byli to znajomi mojego męża), bo nie było akurat wolnego miejsca (dla mnie to dziwne..i bardzo stresujące).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90487 przez Mirella
wbrew pozorom to nie jest dziwne, stresujące owszem, ale jak nie ma miejsca to co mają zrobić? wywalić rodzącą z sali bo masz położną opłaconą?
Dlatego mnie się wydaje, że wynajmowanie położnej nie ma sensu, kupa kasy a żadnych gwarancji.
Poza tym pamiętajcie o jednej rzeczy, szpital nie może Was ot tak za próg wystawić, musi znaleźć miejsce w innym szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90511 przez aska27
Mirella rozumiem,ze skoro nie ma miejsca to nie ma i już,ale dla mnie to dziwne,ze człowiek musi wtedy latać po szpitalach. Moze ak przeżywam,bo boję się porodu.

A co do położnej to pytam co zrobić.. to jest moja pierwsza ciąża i wszyscy w koło twierdzą,ze najlepiej jest zapłacić położnej... co wg mnie jest bez sensu, bo to ich praca jest przecież.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90577 przez bewipo
Szpital musi w takim przypadku powiedzieć, gdzie są miejsca i należy się udać. Na pewno jest to stresujące, bo ze skurczami jeszcze jeździć, a w poznaniu to te szpitale nie są jakoś super blisko siebie.
Ja się zastanawiam nad Lutycką, albo też Raszei. W św. Rodzinie znam dwie które rodziły i miały poród kleszczowy. Poza tym dzieci nie leżą z matkami tylko osobno, a to mi sie nie podoba.
O położnej różne opinie słyszałam. Osobiście nie planuję żadnej opłacać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90638 przez Mirella
Mam wrażenie że szpital musi transport zapewnić w takim wypadku. Jak ja rodziłam to w Warszawie nie było miejsc i odsyłali poza Warszawę, no jakoś sobie nie wyobrażam jechać na własną rękę tyle kilometrów, nie każdy ma samochód. Wbrew pozorom szpitalowi nie tak łatwo odmówić tylko trzeba znać swoje prawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90643 przez Emme
też nie wiedzę potrzeby mieć "swojej" położnej. a jak masz chęć spotkań w ciąży z położną (co polecam) to masz prawo po 26 tygodniu chyba na NFZ takie spotkania "otrzymać", musisz tylko zgłosić to w swoim ośrodku zdrowia. położna przygotuje Cię do porodu, wszystko wyjaśni i nie będzie Ci nikt inny potrzebny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90819 przez Groszek
Ja też nie miałam swojej położnej a ta która mnie "obsługiwała" mówiła że ja jej jestem i czekała do samego końca czyt.aż urodziłam łożysko :lol: a powinna być już w domu :) bo jej zmiana dobiegła końca jak Misiek wyszedł :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90894 przez sunaja21
u mnie bylo tak samo jak u Groszka polozna powiedziala ze jest tylko do mojej dyspozycji i byla az do samego konca az szwy lekarz skonczyl zakladac!dlatego bardzo chwale sobie Raszeje!i dziecko po urodzeniu masz odrazu przy sobie no chyba ze z dzidzia jest cos nie tak to wtedy maluch jest na oddziale noworodkowym a mama dochodzi na karmienie itp!

wiem ze w raszei jest tak ze jak nie maja miejsc to ustalaja gdzie jest najblizej wolne miejsce i juz matce zaklepuja i tam wysylaja!dlatego mysle ze warto najpierw tam jechac bo tak czy siak jak pojedziesz do innego to moze byc ta sama sytuacja wiec lepiej srobowac tam gdzie ci zalezy moze akurat sie uda i bedzie wolne miejsce!

aha i polecam to co pisze emme sama tez z tego skorzystalam i bardzo polecam :D polozna nie tylko opowie o porodzie doradzi co kupic itp ale takze sprawdza tetno dzidzi co w moim przypadku zawsze mnie uspokajalo i tylko czekalam az przyjedzie zeby sobie posluchac :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl